
Українські захисники просунулися майже на 1,5 км в районі населеного пункту Діброва, що на Луганщині. Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу 15 грудня
Пряма мова: "В ході ведення наступальних дій сили оборони просунулися до 1,5 кілометра в районі населеного пункту Діброва".
За словами Громова, ворог відчайдушно намагається наступати і захопити Донецьку область, зокрема Бахмут.
В районі Білогорівки росіяни намагаються здійснити прорив оборони на Верхньокам'янське, для подальшого захоплення Білогорівки з півдня.
Крім того, 1-2 грудня до лікарень Луганська доставили майже 500 окупантів, в основному йдеться про "Вагнерівців".
Загалом, станом на 4 грудня в окупаційних лікарнях перебувало понад 3600 окупантів з так званого спецконтингенту.
З 8 грудня, за словами генерала, окупанти завдали 41 ракетний удар: 2 керованими авіаракетами в районі Григорівки, 38 ударів з С-300.
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...