У окупантів справи кепські: Росіяни готуються відійти від Бахмута, - пресслужба Східного угруповання ЗСУ

Українські війська продовжують проводити наступальну операцію в Донецькій області. Через взяття українськими бійцями штучного насипу, росіяни вже готуються відійти до траси Горлівка-Бахмут, заявив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі "Українського Радіо".

Ситуація біля Бахмута складна, але контрольована.

"ЗСУ повільно, але впевнено просуваються на відстань від десятків до сотень метрів углиб, відвойовуючи окуповані території. Ворог перебуває в глухій обороні", - йдеться в заяві.

Ворог посилює мінно-вибухову роботу, мінує поля, дороги, проїзди, встановлює загородження, щоб стримати наше просування.

"За правильного планування та застосування військ і сил можна рухатися навіть через протитанкові рови, "зуби дракона" та мінні поля. Це, звичайно, впливає на просування. Але ми рухаємося вперед і звільняємо наші території", - додав Євлаш.


Спалили $50 млн під Волновахою: Українські військові уразили дві пускові установки ЗРК С-300 (відео)

неділя, 28 червень 2026, 10:44

Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...

У ЗСУ більше можливостей: Британська розвідка проаналізувала українські удари по Криму та вказала на подальші цілі

неділя, 28 червень 2026, 9:06

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...