У окупантів великі проблеми: Командування РФ знищує спецназ через брак кваліфікованої піхоти, - журналіст

Командування російських окупаційних військ має великі проблеми з підготовленими піхотцями. Завдання піхоти фактично виконують підрозділи спеціального призначення. Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Через кидання спецпризначенців на завдання піхотинців практично повністю знищено 2 окрему бригаду спецназу із Пскова.

"Командування ЗС РФ продовжує використовувати підрозділи спеціального призначення як піхоту. Під час штурмових дій позицій ЗСУ, 2 окрема бригада спеціального призначення (в/ч 64044, Псков) зазнала величезних втрат. Одніа з причин, чому спецназ виконує завдання піхоти – це погана підготовка мотострілкових підрозділів", – зазначив він.

У підтвердження своїх слів про брак кваліфікованих піхотинців журналіст додав, що у ході проведення штурму позицій українських військ біля Авдіївки підрозділи 1 окремої мотострілецької бригади (в/ч 08801, Комсомольське) 1 АК зазнали втрат: 30 загиблих та 53 поранених військовослужбовців.

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...

На догоду Кремлю: Угорщина заблокувала виділення Україні 18 млрд євро

вівторок, 6 грудень 2022, 15:44

Угорщина на засіданні Ради ЄС висловилася проти ухвалення пропозиції Єврокомісії виділити Україні у 2023 році 18 млрд євро фінансової допомоги.Про це повідомив у Twitter кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк, передають Патріоти України. "Як і очі...