
За останні три тижні українські захисники знищили дві батальйон-тактичні групи російських окупантів. Про це повідомляє СтратКом ЗСУ, передають Патріоти України.
"Станом на 6 серпня у складі російських окупаційних військ 18 батальйон-тактичних груп відновленню не підлягають. Тобто, грубо кажучи, знищені. Нагадаємо, що станом на 15 липня не підлягаючих відновленню було 16 БТГр РІВ. Ще 2 БТГр за 3 тижні? Not bad!", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у травні Пентагон повідомляв, що російські окупанти розмістили на території України 106 оперативних батальйонно-тактичних груп. Це підрозділи російської армії, що утримуються у високій бойовій готовності та налічують 600-800 офіцерів і солдатів.
Напередодні високопоставлений представник оборонного відомства США заявив, що Росія щодня зазнає сотні втрат у повномасштабній війні в Україні та втратила тисячі лейтенантів і капітанів, а також сотні полковників і "багато" російських генералів.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...