У окупантів великі проблеми: Стало відомо, скільки російських батальйон-тактичних груп знищили ЗСУ

За останні три тижні українські захисники знищили дві батальйон-тактичні групи російських окупантів. Про це повідомляє СтратКом ЗСУ, передають Патріоти України.

"Станом на 6 серпня у складі російських окупаційних військ 18 батальйон-тактичних груп відновленню не підлягають. Тобто, грубо кажучи, знищені. Нагадаємо, що станом на 15 липня не підлягаючих відновленню було 16 БТГр РІВ. Ще 2 БТГр за 3 тижні? Not bad!", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у травні Пентагон повідомляв, що російські окупанти розмістили на території України 106 оперативних батальйонно-тактичних груп. Це підрозділи російської армії, що утримуються у високій бойовій готовності та налічують 600-800 офіцерів і солдатів.

Напередодні високопоставлений представник оборонного відомства США заявив, що Росія щодня зазнає сотні втрат у повномасштабній війні в Україні та втратила тисячі лейтенантів і капітанів, а також сотні полковників і "багато" російських генералів.

У ворога нові проблеми: Розвідники вивели з ладу новітній протидронний комплекс "Силок" окупантів (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:20

Розвідники з Харківської територіальної оборони вивели з ладу новітню російську розробку - протидронний комплекс "Силок". Снаряди скинули з безпілотника, який установка в теорії повинна була дистанційно знешкодити. Про ураження цілі розповіли в офіційн...

Ударом HIMARS по штабу дивізії знищений російський полковник Канат Мукатов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 9:59

В Україні ліквідований російський полковник-окупант Канат Мукатов, заступник командира 20-ї гвардійської мотострілецької дивізії. Його загибель підтвердили в країні-агресорі. Ховали загарбника 8 серпня в закритій труні, передають Патріоти України. Росі...