У окупантів великі проблеми: Стрімкий успіх ЗСУ серйозно вплине на хід війни, - британська розвідка

Окупаційна армія РФ змушена перейти виключно до оборони. Стрімкий успіх ЗСУ на різних напрямках фронту ще більше підірве довіру російських солдатів до вищого військового керівництва Росії. Про це повідомляє розвідка Великої Британії в Twitter, передають Патріоти України.

Потужний контрнаступ України змусив Росію вивести свої війська з усієї окупованої Харківської області на захід від річки Оскол. Як зазначає британська розвідка, у цьому секторі залишаються ізольовані осередки опору, але з середи українські воїни звільнили територію, яка мінімум удвічі перевищує площу Великого Лондона (понад 3 тис. кв. км).

На півдні, біля Херсона, Росія щосили намагається перекинути достатні резерви через річку Дніпро до лінії фронту. Однак з цим виникають проблеми, адже ЗСУ знищили усі стаціонарні переправи, а імпровізований плавучий міст окупантів залишається незавершеним. Спроби завершити його облаштування блокують українські воїни.

"Стрімкий український успіх на фронті має серйозні наслідки для загальної операційної схеми Росії. Велика частина сил в Україні змушена віддавати пріоритет надзвичайним оборонним діям. Вже обмежена довіра розгорнутих військ до вищого військового керівництва Росії, ймовірно, ще більше погіршиться", - констатують у британській розвідці.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 10 червня

субота, 10 червень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 10.06.23 склали:

"Бавовна" вдалася! Українські бійці за один виліт дронів знищили три російські танки, дві БМП та склад БК (відео)

субота, 10 червень 2023, 7:52

Захисники України продовжують очищувати нашу землю від російських окупантів. У Запорізькій області українські бійці за один виліт дронів завдали загарбникам значних втрат, передають Патріоти України. Зокрема, вони знищили три російські танки, дві БМП т...