У окупантів великі проблеми: ЗСУ вдарили по "вишках Бойка" у Чорному морі

Збройні сили України завдали удару по бурових платформах Чорноморнафтогазу в Чорному морі. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі нардеп Олексій Гончаренко, передаютьПатріоти України.

"Наші ракетники курили не біля Зміїного, а курили біля вишок Бойка. Ракетний удар по вишках трішки завадив газовидобуванню в українському Чорному морі зі сторони росіян", - написав він.

Про удар також повідомив у Telegram так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов. Він стверджує, що врятовано 5 людей, троє з них поранені. Пошуки решти продовжуються.

У березні 2014 року, під час російської інтервенції до Криму, підрозділами Збройних сил Російської Федерації було захоплено українські бурові вишки "Петро Годованець" і "Україна" (відомі як "вишки Бойка"), що належали Чорноморнафтогазу. Вишки на той час знаходилися у територіальних водах України на Одеському газовому родовищі. У грудні 2015 року бурові платформи були переміщені до Голіцинського родовища біля узбережжя Криму.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...