У окупантів втрати: Українські військові ефективно відповіли на провокації

Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає.
Поблизу Павлополя. Фото: соцмережі.

Упродовж минулої доби підрозділи НЗФ 13 раз порушили режим припинення вогню на Донбасі, в результаті бойових дій загинув український військовий і ще один отримав поранення. Про це повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил.

Члени НЗФ обстрілювали українських захисників з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Так, обстріли велися поблизу Водяного, Опитного, Новотроїцького, Кам'янки, Паврополя, Богданівки, Мар'їнки. Крім того, українських військових обстрілювали біля Золотого-4 і Новозванівки.
За даними української розвідки Об'єднаних сил за добу один член НЗФ був знищений, четверо - поранені. З початку поточної доби противник з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї один раз обстріляв українські позиції поблизу населеного пункту Гнутове. Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає.

Після виборів до Держдуми оголосять нову мобілізацію: Хай скрепоносці вивчають розпіарені Кремлем кадри про "звірств ТЦК" в Україні - на росії буде ще гірше

неділя, 28 червень 2026, 14:12

У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...