У окупантів вже паніка від однієї згадки про Чорнобаївку, - СБУ (аудіо)

Російські військові масово відмовляються йти в наступ у напрямку легендарної Чорнобаївки поблизу Херсона і шукають "дурнів", які готові стати "гарматним м'ясом". Про це свідчать розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ. На записі – розмова командира батальйону з РФ з командиром роти, яка прибула з поповненням з ОРДЛО, передають Патріоти України.

Окупант з боку російських терористів "ДНР" скаржиться, що "сьогодні вранці росіяни відмовилися, кажуть: "Ви чого їдете, ви м'ясо!". Вони тут стояли, їх послали туди (прим: на Чорнобаївку). Вони відмовилися, поїхали в інший бік і кажуть: "Ви що, долб**би, бл**ь?" Куди ви сунете?!", – каже він.

Російський командир розповів, що після втечі росіян тільки 5 з 20 осіб "нового поповнення з ДНР" погодилися йти в атаку. А щоб переконати інших, командир бреше їм, що нібито ці солдати "будуть оборонятися, а не наступати".

"Але і це не подіяло... що ж, складно мотивувати людей, які не знають, що вони тут роблять", – зазначили в СБУ.

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...