У окупантів за тиждень - мінус три Су-25: Експерт пояснив, що це значить для російської армії

Українські військові за тиждень збили вже три російські штурмовики Су-25. Всіх “приземлили” в районі Авдіївки. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко.

Як зазначається, перший Су-25 українські військові збили 4 травня, другий - 9 травня, а третій - 11 травня. “Приземлили” їх в районі Авдіївки, де раніше окупати безкарно господарювали.

За словами Коваленка, в цій оперативній зоні міг з’явитися інструментарій, який допомагає боротися з російською авіацією.

“Що ж до Су-25, то втрати цих літаків для РВВ відносяться до болючих. Це з тим, що Су-25 у Росії не виробляють. Їх ремонтують, обслуговують, модернізують, але не виробляють. Згідно з даними з відкритих джерел, на початку 2021 року повітряно-космічні сили РФ мали у своєму складі до 200 одиниць різної модифікації та ступеня боєздатності штурмовиків Су-25. З 2022 року верифіковані втрати Су-25 склали 31 літак, згідно з загальним даними втрати набагато більше. І кожна така втрата – безповоротна”, - наголосив експерт.

Він також додав, що Су-25 - це основна робоча “пташка” російської армії, яка задіюється для підтримки сухопутних операцій на тактичному рівні. “Анігіляція цієї компоненти може призвести до того, що у певний момент здійснення подібної підтримки сухопутних операцій таким компонентом для Росії стане неможливим”, - підкреслив Коваленко.

Окупанти зараз на піку свого наступу: Експерт вказав на головні ризики для ЗСУ на фронті

четвер, 25 липень 2024, 21:45

Російська окупаційна армія на даний час знаходиться на піку своїх наступальних дій. І можливий такий сценарій, що українські Сили оборони можуть втратити певні ділянки фронту, щоб захистити ту чи іншу частину нашої території. Тому просування ворога мож...

Росія вичерпує свої обмежені запаси зброї часів СРСР: Аналітики розповіли про фактори, які допоможуть ЗСУ провести вдалий контрнаступ

четвер, 25 липень 2024, 21:15

Росія починає відчувати дефіцит озброєнь і особового складу. Це, а також допомога західних партнерів, дозволять ЗСУ з часом проводити успішні контрнаступальні операції, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). В І...