
Українські військові за тиждень збили вже три російські штурмовики Су-25. Всіх “приземлили” в районі Авдіївки. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко.
Як зазначається, перший Су-25 українські військові збили 4 травня, другий - 9 травня, а третій - 11 травня. “Приземлили” їх в районі Авдіївки, де раніше окупати безкарно господарювали.
За словами Коваленка, в цій оперативній зоні міг з’явитися інструментарій, який допомагає боротися з російською авіацією.
“Що ж до Су-25, то втрати цих літаків для РВВ відносяться до болючих. Це з тим, що Су-25 у Росії не виробляють. Їх ремонтують, обслуговують, модернізують, але не виробляють. Згідно з даними з відкритих джерел, на початку 2021 року повітряно-космічні сили РФ мали у своєму складі до 200 одиниць різної модифікації та ступеня боєздатності штурмовиків Су-25. З 2022 року верифіковані втрати Су-25 склали 31 літак, згідно з загальним даними втрати набагато більше. І кожна така втрата – безповоротна”, - наголосив експерт.
Він також додав, що Су-25 - це основна робоча “пташка” російської армії, яка задіюється для підтримки сухопутних операцій на тактичному рівні. “Анігіляція цієї компоненти може призвести до того, що у певний момент здійснення подібної підтримки сухопутних операцій таким компонентом для Росії стане неможливим”, - підкреслив Коваленко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...