У окупованому Донецьку більше немає води, бо співробітники водоканалу мобілізовані та викрадені на забій, - Казанський

На тимчасово окупованих територіях України, зокрема, квазіреспубліках Донбасу, Росія проводить "мобілізацію". Чоловіків там просто забирають з вулиць і кидають на війну з Україною. Там мобілізовують вчителів, простих робочих та всіх підряд. Блогер Денис Казанський розповів про проблеми з водою у місті через так звану "мобілізацію", передають Патріоти України.

Працівників водоканалу забрали на війну

Казанський наводить інформацію з повідомлення в мережі від чоловіка, який називає себе волонтером з Донецька. Той описує ситуацію в Пролетарському районі Донецька. Попереджає мешканців, що води не буде ні сьогодні, ні завтра.

Швидше за все її подаватимуть людям по дві години раз на три або й на чотири дні. Адже головного інженера водоканалу, який міг би хоч якось зарадити проблемі, "мобілізували" на війну. А ще на фронті 35 фахівців установи. Тому люди мають просто мовчки звикнути до того, що проблема з водою стане звичною.

"У Донецьку більше немає води, бо співробітники водоканалу мобілізовані та викрадені на забій. Добре в республіці! Не те, що раніше, за фашистів", – констатує Казанський.

Натомість місцевий волонтер навіть набрався сміливості і почав бідкатись. Мовляв, могли б частіше воду подавати, але нікому нема до них діла. А ватажки "республіки" якби мали бажання, то могли б відкликати з війни спеціалістів, щоб ті вирішили проблему.

Після своїх докорів волонтер одразу ж сказав, що ні в якому разі ні до чого не закликає і тим більше ж не звинувачує. Мовляв, хоче тільки частково звернути увагу, що людям можна хоч частково вирішити проблему з водою.

Поліцейський-зрадник із Харківщини супроводжував жінку, яка збирала "данину" під час окупації (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 19:15

5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Як установили слідчі, чоловік ...

"Це абсолютно законні дії": Генерал Романенко розповів про ефективність "бавовни" на аеродромах РФ і підтримку союзників

вівторок, 6 грудень 2022, 18:47

Україна має право завдавати ударів по військових об'єктах ворога. Вибухи на аеродромі "Енгельс-1" у Саратовській області не є винятком, хоча підтвердження того, що безпілотник, який завдав ударів, був українським, немає. Про це заявив в ексклюзивному і...