У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)

У Херсоні у руках дітей вистрілив РПГ. Стрілецьку зброю маленькі херсонці знайшли на одній з вулиць міста. Відео потрапило в мережу, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як двоє хлопчиків ідуть вулицею міста. В одного з них гранатомет. Діти явно задоволені своєю знахідкою. Вони жартують і один з них пробує цілитися з РПГ в невідому мішень.

В якусь мить гранатомет робить постріл з іншого боку, бо дитина цілилася не тим боком. На щастя, постріл не зачепив іншого хлопчика. Куди поцілила зброя, невідомо.

Засуджений за корупцію ексмер російського міста, який підтримував вторгнення в Україну, здався у полон ЗСУ (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:57

Колишній мер російського міста Чайковський Пермського краю Олександр Третяков, який підтримував вторгнення РФ в Україну, здався у полон українським бійцям під Кліщіївкою. На фронт ексмер потрапив з в'язниці, до якої був засуджений за корупцію, передают...

Чому США так довго не передають Україні ракети ATACMS: Військовий експерт назвав "банальну причину"

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:49

Військовий експерт Андрій Крамаров вважає, що США тривалий час не передавали Україні ракети ATACMS, оскільки вони хотіли наростити їхнє виробництво. Він додав, що сподівається, що вже найближчим часом Україна зможе їх таки отримати, передають Патріоти ...