Жителі тимчасово захопленого Маріуполя у вівторок, 9 травня, вивісили український прапор на будівлі зруйнованого російськими окупантами палацу культури Іскра. Про це повідомила у Telegram-каналі Маріупольська міська рада, передають Патріоти України.
«Маріупольці ще раз продемонстрували відвагу і небажання жити під російською окупацією. Вони знають, що Маріуполь — це Україна! Чекають на ЗСУ і звільнення Маріуполя! Усі разом віримо та наближаємо перемогу», — наголосили в міськраді.
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко раніше заявив, що, на його думку, російські окупанти готуються до серйозної битви за захоплене місто і будують там оборонні рубежі, а також розміновують територію заводу Азовсталь, який хочуть використати під час оборони.
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...
ЗСУ нібито збиралися провести операцію в глибокому тилу ворога. З цього приводу міністр оборони РФ телефонував главі Пентагону, що, як зазначають американські журналісти, досить незвично. На початку липня міністр оборони США Ллойд Остін отримав проханн...