"У окупованому Маріуполі заборонили святкувати День Св. Валентина. Заборонені усі "неправославні" свята й розваги", - радник мера

В окупованому Маріуполі продовжується боротьба з інакодумством у всіх сферах. Декілька прикладів навів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

"У Маріуполі заборонили святкувати День Св. Валентина. Тепер тут можна лише "листи на фронт", інші "валентинки" під забороною. Але не лише День закоханих. Під заборону потрапили всі "гейропські" та "неправославні" свята та розваги", - повідомив Андрющенко.

У місті запроваджено тотальний контроль, який поширюється і на дітей. "Керівники шкіл Маріуполя, с. Сатрано, с. Старий Крим, с. Талаківка отримала вказівку з понеділка щодня перевіряти телефони (гаджети) школярів на наявність проукраїнського контенту. ФСБ намагається знайти витік даних із Маріуполя (смішно на 90 тисяч дорослого населення), підозрюючи, що батьки використовують гаджети дітей для передачі даних. Важко нелюдям зрозуміти, що Україна цінує своїх людей і ніколи не піде на залучення школярів та неповнолітніх до партизанського руху через надвелику небезпеку для них та їхніх батьків. Русні не зрозуміти", - зазначає радник мера.

Переслідування інакомислення стосується і релігії. "Усі протестантські та неправославні церкви тепер під забороною в Маріуполі. Розпочато процес вилучення власності та примусу до завершення діяльності. Кожен крок - крок до повернення у радянський Жданов. Контроль, заборони, дефіцит, партійна еліта та життя на рівні бідності всіх. Глобальна зрівнялівка", – резюмує Андрющенко.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 березня

субота, 25 березень 2023, 10:03

Українські захисники лише за добу знищили 19 автоцистерн росіян, а також 11 броньованих машин та 9 РСЗВ. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.03.23 орієнтовно склали:

Бої тривають безперервно: ЗСУ точним ударом знищили групу російських загарбників під Бахмутом (відео)

субота, 25 березень 2023, 9:57

Українські воїни тримають під постійним вогневим контролем російських окупантів під Бахмутом. Намагання прорватися, навіть невеликими штурмовими групами, закінчуються для ворога смертю, передають Патріоти України. Одну з таких точним ударом знищили бій...