
У тимчасово окупованому Сіверськодонецьку на Луганщині ситуація з медичною допомогою залишається критичною: бригади «швидкої» доїжджають на виклик лише через шість годин. Окупаційна влада Росії не може вирішити проблему катастрофічної нестачі медиків і спеціалізованого транспорту. Про це повідомила Луганська обласна військова адміністрація, передають Патріоти України.
За інформацією ОВА, кілька днів тому російська «адміністрація» запустила локальну мобільну мережу, обіцяючи, що жителі міста зможуть телефонувати одне одному всередині населеного пункту. Наразі ж дзвінки можливі лише на чотири номери екстрених служб, і це ніяк не покращило ситуації з наданням медичної допомоги. «Від моменту виклику “швидка” їде близько шести годин, не завжди встигаючи вчасно допомогти хворому. Мобільних бригад і спеціалізованих автівок у місті не вистачає», — зазначили в адміністрації.
Місцеві мешканці змушені займати черги до лікарів ще з ночі. Окупаційні структури раніше обіцяли розпочати опалювальний сезон 30 грудня, однак реалізації цієї обіцянки також немає. Додатково проблемою стало те, що в лікарнях «ДНР» не приймають пацієнтів за записом із паспортом псевдореспубліки — людям вимагають оформлювати російські документи.
Луганська ОВА підкреслює: ситуація демонструє повну нездатність окупаційної влади забезпечити базові умови для життя на захоплених територіях.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...