У ОРДЛО заводять кримінальні справи на тих, хто відмовився воювати проти України (аудіо)

В ОРДЛО "мобілізованих" намагаються змусити вирушати на фронт під загрозою в'язниці. На військовослужбовців, котрі відмовляються воювати з Україною, заводять кримінальні справи, передають Патріоти України.

Рахунок уже йде на десятки, на черзі – сотні кримінальних справ проти "відмовників". Про це свідчить розмова російського окупанта зі своєю дружиною, перехоплена українськими розвідниками.

У розмові з чоловіком-окупантом жінка з ОРДЛО розповідає, що на тих, хто відмовляється брати участь у бойових діях, почали заводити кримінальні справи.

"Сьогодні ця з військкомату була... Працює у військкоматі... 87 кримінальних справ завели на відмовників. Я не запитала - які зараз приїхали чи до цього, не уточнювала... Вона сказала, що поки що 87, дають ще пару днів, щоб одуматися, можливо, назад... І лежать ще 200 з гаком справ, Льоша", - каже вона.

Окупант у відповідь обурюється і робить висновок, що і російське командування та їх місцеві ставленики - одним миром мазані. "Кримінальними справами... Під*раси. Точно такі ж як там під*раси - і ці такі ж під*раси, що в бункерах сидять", - каже він.

Коли дружина запитує у нього про "сибіряків" із 24 бригади, які воюють разом із так званими "ополченцями" проти України і які отримують нагороди "за доблесть" - він вибухає. Схоже, про "другу армію світу" думка у нього не дуже висока. "Одиниці там нормальні. Освічені або навчені. Хитрож*пі всі ці спецнази, бл*дь", - говорить окупант.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...