У ОРДЛО заводять кримінальні справи на тих, хто відмовився воювати проти України (аудіо)

В ОРДЛО "мобілізованих" намагаються змусити вирушати на фронт під загрозою в'язниці. На військовослужбовців, котрі відмовляються воювати з Україною, заводять кримінальні справи, передають Патріоти України.

Рахунок уже йде на десятки, на черзі – сотні кримінальних справ проти "відмовників". Про це свідчить розмова російського окупанта зі своєю дружиною, перехоплена українськими розвідниками.

У розмові з чоловіком-окупантом жінка з ОРДЛО розповідає, що на тих, хто відмовляється брати участь у бойових діях, почали заводити кримінальні справи.

"Сьогодні ця з військкомату була... Працює у військкоматі... 87 кримінальних справ завели на відмовників. Я не запитала - які зараз приїхали чи до цього, не уточнювала... Вона сказала, що поки що 87, дають ще пару днів, щоб одуматися, можливо, назад... І лежать ще 200 з гаком справ, Льоша", - каже вона.

Окупант у відповідь обурюється і робить висновок, що і російське командування та їх місцеві ставленики - одним миром мазані. "Кримінальними справами... Під*раси. Точно такі ж як там під*раси - і ці такі ж під*раси, що в бункерах сидять", - каже він.

Коли дружина запитує у нього про "сибіряків" із 24 бригади, які воюють разом із так званими "ополченцями" проти України і які отримують нагороди "за доблесть" - він вибухає. Схоже, про "другу армію світу" думка у нього не дуже висока. "Одиниці там нормальні. Освічені або навчені. Хитрож*пі всі ці спецнази, бл*дь", - говорить окупант.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...