У пакеті будуть гаубиці Caesar і танки: Франція готує військове підкріплення для ЗСУ

Франція готує новий пакет військової допомоги Україні. До нього, серед іншого, увійдуть гаубиці Caesar. Про це повідомляє France Info, передають Патріоти України.

Згідно з документом, з яким ознайомилося видання, Україна отримає 128 транспортних машин VAB, 18 артилерійських гаубиць Caesar і 24 легких танки. «Протитанкові ракети, вантажівки і радари складуть іншу частину додаткового французького обладнання відповідно до плану, наміченого на 2024 рік», – ідеться в повідомленні.

Крім цього, наприкінці цього року 2100 українських солдатів проведуть два місяці у військових таборах у Франції для підготовки до бойових дій.

«Безпрецедентний за чисельністю загін пробуде на місці протягом двох місяців. Солдати, які проходять підготовку, будуть розміщені у Франції. Це ті самі центри, які щороку приймають французьких солдатів перед кожною операцією на іноземному театрі воєнних дій», – ідеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що невелика частина навчання буде зосереджена на підготовці на танках. Метою цієї масштабної операції є підготовка бригади українських Збройних сил до грудня 2024 року.

"Великий наступ" Росії на Україну захлинувся: Війська Путіна більше втратили, ніж захопили, - аналітики

неділя, 3 травень 2026, 9:42

Російські окупанти втратили контроль над 116 квадратними кілометрами протягом одного місяця. Такого не траплялося від серпня 2024 року, коли ЗСУ розпочали операцію в Курській області. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни, передают...

На концерті Кобзона тримається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 3 травня

неділя, 3 травень 2026, 9:26

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 03.05.26 орієнтовно склали: