"У Парижі можуть з'явитися російські танки": Французького президента попередили про небезпеку

"Нова стратегія" Макрона щодо Росії може коштувати дорого усім.

Надзвичайний і Повноважний Посол України Володимир Василенко заявив, що, говорячи про необхідність побудови "нової стратегії відносин" із Росією, президент Франції не усвідомлює небезпеки, яку Кремль являє для Європи, передають Патріоти України.

"Таке бачення ситуації, яка викликана агресивною поведінкою Росії не тільки щодо України, але і щодо західного світу, торує дорогу до появи російських танків на вулицях Парижа. Нехай Макрон до цього готується", – сказав він у коментарі.

В контексті міжнародної ініціативи "12 кроків до посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні", оприлюдненої напередодні Мюнхенської конференції з безпеки, дипломат зауважив, що вона не була випадковою. "Це був пробний камінь, щоб подивитися, чи проковтне його Україна і солідне експертне середовище", – сказав він.

"Ця заява – калька російської позиції щодо України. Це спроба нав'язати суспільній свідомості неіснуючу паралельну реальність замість того, що відбувається насправді", – наголосив Василенко.

Нагадаємо, виступаючи на Мюнхенській конференції, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Європі слід вибудовувати з Росією "відносини, засновані на довірі". Він запропонував розробити нову стратегію відносин із РФ.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...

"Жодні пацани з чистою кредитною історією і білим аркушем паперу за спиною сьогодні із жодним викликом у жодному міністерстві не впораються", - Давиденко про кризу в Україні

понеділок, 6 квітень 2020, 8:58

Бізнесмен, екс-депутат Київської міської ради Олексій Давиденко вважає, що в умовах кризи українським міністерствам необхідні менеджери, які можуть "працювати на межі". Таку думку він висловив в авторській програмі Олесі Бацман, відповідаючи на запитан...