У пеклі аншлаг: ЗСУ знищили "нафаршировану" штурмову групу росіян під Роботиним і затрофеїли "Печеніг" (фото)

На Запорізькому напрямку російські окупанти втратили добре екіпіровану штурмову групу. Про це повідомили в телеграм-каналі Combat footage UA, передають Патріоти України.

Так, в районі села Роботине, де тривають активні бої, оскільки окупанти хочуть повернути втрачені позиції, ЗСУ відбили ворожий штурм. Атакувати позиції українських захисників намагалися добре оснащені солдати ЗС РФ.

"Бійці 118-ї ОМБр ліквідували добре екіпіровану ворожу штурмову групу поблизу Роботиного, Запорізький напрямок. Серед знищених окупантів, був найманець з Киргизстану, якому вдалося повоювати в Україні менше 10 днів", — йдеться в повідомленні. Бійці ЗСУ змогли захопити деякі ворожі трофеї. Зокрема, відтепер в них є російський кулемет калібру 7,62 "Печеніг".

"Настане момент": Сирський назвав єдину умову, за якої може настати перелам у війні

субота, 27 червень 2026, 11:58

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...