У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України.

Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли і на якому напрямку попа ліквідували - не вказується. Караулов, як і його вже "відкобзонені" друзі, рятував загарбників з-під вогню ЗСУ, але так сталось, що й сам отримав "подарунок" від українських захисників.

Вказується, що по евакуаційній колоні відпрацював український міномет. "Загинув по-геройськи, витягуючи хлопців, які підірвалися на міні. У цей час по них відпрацював міномет", - йдеться у повідомленні. У переліку "новоприставлених воїнів" всього імена 14 окупантів, яких ЗСУ "відправили до пекла" того дня.

Їдуть вбивати українців за гроші: Окупант розповів дружині про мотиви російських військових. Перехоплення

середа, 27 вересень 2023, 11:28

Російський окупант розповів про мотиви загарбників, які їдуть воювати проти України. Багато хто з них вирушає вбивати українців зокрема й заради грошей. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ із дружиною, перехопленої Головним управлін...

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно: Євродепутат назвав причину

середа, 27 вересень 2023, 11:22

Німецький євродепутат Міхаел Галер вважає, вступ України до Євросоюзу буде відбуватися дуже повільно, якщо все залежатиме від одностайності голосів, передають Патріоти України. . Польський уряд заявив, що заблокує вступ України до ЄС, якщо Спільна агра...