У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України.

Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли і на якому напрямку попа ліквідували - не вказується. Караулов, як і його вже "відкобзонені" друзі, рятував загарбників з-під вогню ЗСУ, але так сталось, що й сам отримав "подарунок" від українських захисників.

Вказується, що по евакуаційній колоні відпрацював український міномет. "Загинув по-геройськи, витягуючи хлопців, які підірвалися на міні. У цей час по них відпрацював міномет", - йдеться у повідомленні. У переліку "новоприставлених воїнів" всього імена 14 окупантів, яких ЗСУ "відправили до пекла" того дня.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...