
Захисники України продовжують присікати спроби російських окупантів просуватися на фронті. В одному з "полювань" на ворога на східному напрямку воїни знищили групу загарбників із бронетехнікою. Зокрема, вдало відпрацювали по агресору житомирські десантники. Результати їхньої роботи опубліковано на Facebook-сторінці командування десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
"На відео зафіксовано наслідки бойової роботи воїнів 95-ї ОДШБр, які продовжують успішно знищувати російських окупантів та їхню бронетехніку на сході країни. Разом до перемоги! Слава ДШВ! Слава Україні!" – йдеться у пості.
На кадрах українцям показали тіла чотирьох військовослужбовців ЗС РФ, які навіки заснули на засніженому полі: хтось долілиць чи горілиць, а хтось в обіймах із автоматом.Так само більше не зможе пересуватися нашими землями й підсмажена вогнем житомирських десантників російська бронемашина.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...