
Захисники України продовжують присікати спроби російських окупантів просуватися на фронті. В одному з "полювань" на ворога на східному напрямку воїни знищили групу загарбників із бронетехнікою. Зокрема, вдало відпрацювали по агресору житомирські десантники. Результати їхньої роботи опубліковано на Facebook-сторінці командування десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
"На відео зафіксовано наслідки бойової роботи воїнів 95-ї ОДШБр, які продовжують успішно знищувати російських окупантів та їхню бронетехніку на сході країни. Разом до перемоги! Слава ДШВ! Слава Україні!" – йдеться у пості.
На кадрах українцям показали тіла чотирьох військовослужбовців ЗС РФ, які навіки заснули на засніженому полі: хтось долілиць чи горілиць, а хтось в обіймах із автоматом.Так само більше не зможе пересуватися нашими землями й підсмажена вогнем житомирських десантників російська бронемашина.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...