
Захисники України продовжують присікати спроби російських окупантів просуватися на фронті. В одному з "полювань" на ворога на східному напрямку воїни знищили групу загарбників із бронетехнікою. Зокрема, вдало відпрацювали по агресору житомирські десантники. Результати їхньої роботи опубліковано на Facebook-сторінці командування десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
"На відео зафіксовано наслідки бойової роботи воїнів 95-ї ОДШБр, які продовжують успішно знищувати російських окупантів та їхню бронетехніку на сході країни. Разом до перемоги! Слава ДШВ! Слава Україні!" – йдеться у пості.
На кадрах українцям показали тіла чотирьох військовослужбовців ЗС РФ, які навіки заснули на засніженому полі: хтось долілиць чи горілиць, а хтось в обіймах із автоматом.Так само більше не зможе пересуватися нашими землями й підсмажена вогнем житомирських десантників російська бронемашина.
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...