
Захисники України продовжують присікати спроби російських окупантів просуватися на фронті. В одному з "полювань" на ворога на східному напрямку воїни знищили групу загарбників із бронетехнікою. Зокрема, вдало відпрацювали по агресору житомирські десантники. Результати їхньої роботи опубліковано на Facebook-сторінці командування десантно-штурмових військ ЗСУ, передають Патріоти України.
"На відео зафіксовано наслідки бойової роботи воїнів 95-ї ОДШБр, які продовжують успішно знищувати російських окупантів та їхню бронетехніку на сході країни. Разом до перемоги! Слава ДШВ! Слава Україні!" – йдеться у пості.
На кадрах українцям показали тіла чотирьох військовослужбовців ЗС РФ, які навіки заснули на засніженому полі: хтось долілиць чи горілиць, а хтось в обіймах із автоматом.Так само більше не зможе пересуватися нашими землями й підсмажена вогнем житомирських десантників російська бронемашина.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...