У пеклі поповнення! Танкісти ЗСУ послали "полум’яний привіт" російським окупантам на БМП (відео)

Українські військові на одному з напрямків ведення бойових дій знищили бронемашину разом з окупантами у ній. Відповідне відео оприлюднили в Десантно-штурмових військах ЗСУ, передають Патріоти України.

"Січеславські танкісти посилають "полум’яний привіт" російським окупантам! Влучними пострілами знищено ворожу бойову машину піхоти БМП та піхоту! Кожна уражена ціль - ще один крок до перемоги. За побратимів, за народ, за Батьківщину. Переможемо", - йдеться в описі до відео.

Ролик не рекомендовано до перегляду неповнолітнім та вразливим особам!


Оце так: Італійський виробник зброї постачав армії РФ рушниці під час війни, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 17:43

Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...