У пеклі поповнення! Танкісти ЗСУ послали "полум’яний привіт" російським окупантам на БМП (відео)

Українські військові на одному з напрямків ведення бойових дій знищили бронемашину разом з окупантами у ній. Відповідне відео оприлюднили в Десантно-штурмових військах ЗСУ, передають Патріоти України.

"Січеславські танкісти посилають "полум’яний привіт" російським окупантам! Влучними пострілами знищено ворожу бойову машину піхоти БМП та піхоту! Кожна уражена ціль - ще один крок до перемоги. За побратимів, за народ, за Батьківщину. Переможемо", - йдеться в описі до відео.

Ролик не рекомендовано до перегляду неповнолітнім та вразливим особам!


"Нікакой вайни нєт": Влада РФ відмовляється вмикати сирени під час атак з абсурдних причин, - розвідка

вівторок, 23 червень 2026, 16:56

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...

Україна створила Путіну одразу чотири великі проблеми: У BILD пояснили, що змінилося

вівторок, 23 червень 2026, 16:50

Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...