У пеклі поповнення: В Україні ліквідували начальника артилерії 4-ї окупаційної бази РФ в Південній Осетії (фото)

В Україні ліквідовано начальника артилерії 4-ї російської окупаційної в/бази (в/ч 66431) підполковника Ленара Єнікєєва. Учасника російських війн проти Чечні та Грузії було знищено 2 жовтня 2022 року в Україні. Проти України загарбник воював із березня цього року. Про це розповів співзасновник InformNapalm Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України.

За даними розслідувача, Ленар Єнікєєв після закінчення Буздякської середньої школи в 2001 році вступив до Казанського артилерійського командного училища. Потім 5 років служив у Чечні, далі в Адигеї та Дагестані. Брав участь у розв'язаних Росією війнах у Чечні та Грузії.

"В останні роки служив в окупованому Цхінвальському регіоні Сакартвело на 4-й військовій базі, у 2013 році на посаді командира 2-ї мінометної батареї, на момент ліквідації у складі управління бази на посаді начальника артилерії (в/ч 66431, Цхінвалі). З 20 березня 2022 був учасником "спеціальної військової операції", ліквідований 2 жовтня 2022", – зазначив Комахідзе.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...