У пеклі поповнення: В Україні ліквідували начальника артилерії 4-ї окупаційної бази РФ в Південній Осетії (фото)

В Україні ліквідовано начальника артилерії 4-ї російської окупаційної в/бази (в/ч 66431) підполковника Ленара Єнікєєва. Учасника російських війн проти Чечні та Грузії було знищено 2 жовтня 2022 року в Україні. Проти України загарбник воював із березня цього року. Про це розповів співзасновник InformNapalm Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України.

За даними розслідувача, Ленар Єнікєєв після закінчення Буздякської середньої школи в 2001 році вступив до Казанського артилерійського командного училища. Потім 5 років служив у Чечні, далі в Адигеї та Дагестані. Брав участь у розв'язаних Росією війнах у Чечні та Грузії.

"В останні роки служив в окупованому Цхінвальському регіоні Сакартвело на 4-й військовій базі, у 2013 році на посаді командира 2-ї мінометної батареї, на момент ліквідації у складі управління бази на посаді начальника артилерії (в/ч 66431, Цхінвалі). З 20 березня 2022 був учасником "спеціальної військової операції", ліквідований 2 жовтня 2022", – зазначив Комахідзе.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...