
Особовий склад підрозділів морської піхоти рф, яких готували для штурму Одеси, війська ЗСУ знищили під Миколаєвом та Маріуполем. Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці речник оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.
«Морпіхи, що мали десантуватися на узбережжі Одеси, знищені і гниють під Миколаєвом та Маріуполем. А залишки (тих підрозділів – ред.) ще підуть на корм чорноморським бичкам. І така доля кожного загарбника», - зазначив Братчук.
Як додав речник ОВА, «рускій корабль і рускі морпіхи пішли за відомою адресою. Слава Україні!». 21 березня узбережжя Одеси обстріляли два кораблі рф, внаслідок чого зазнали пошкоджень декілька приватних домоволодінь та багатоповерхівка. Жертв не було, артилерія ЗСУ відкрила вогонь у відповідь і відігнала їх від берега.
24 лютого російський президент путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють і знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...