У пеклі зачекались: Стало відомо про ліквідацію окупанта, який фотографувався з прив’язаною до стовпа українкою в Донецьку - її знімок облетів світ

В Україні ліквідували окупанта Саїда Закаєва, який знущався з прив'язаної до стовпа українки в Донецьку. За попередніми даними, загарбника було знищено ще 31 жовтня, передають Патріоти України.

Смерть окупанта підтверджують скріншоти із російських соцмереж. Про це в Telegram повідомив громадський діяч Сергій Стерненко.

Ліквідацію окупанта Закаєва в соцмережах підтвердила Тетяна Скребенкова, яка, ймовірно, є його родичкою. Вона називає знищеного загарбника "героєм" та вислуховує у коментарях "співчуття".

Примітно, що ще 2014 року окупант "відзначився" неадекватним вчинком, коли фотографувався із прив'язаною до стовпа українкою.

Жінку з українською символікою прив'язали до стовпа та повісили табличку з написом "Вона вбиває наших дітей. Агент карателів". Особи, що підтримували російську агресію, фотографувалися біля жінки і виставляли знімки в соцмережі. Одним із таких був Закаєв.

Слід зазначити, що страшний знімок жінки, обмотаної українським прапором, облетів увесь світ. Ім'я жінки Ірина Довгань. Завдяки заступництву західних журналістів її вдалося звільнити. З'ясувалося, що Ірину тримали у Донецьку, у казармах терористичного батальйону "Схід", командир якого Олександр Ходаковський і відпустив її на прохання іноземних журналістів.

У сім'ї арештованого Богуслаєва знайшли елітну нерухомість на Лазурному березі, - журналістське розслідування

понеділок, 28 листопад 2022, 20:54

У сім'ї затриманого Службою безпеки України В'ячеслава Богуслаєва виявили елітну нерухомість у Франції. Так, син колишнього керівника АТ "Мотор Січ" виявився бенефіціаром французьких компаній, на які зареєстровано майно на Лазурному березі вартістю бли...

В окупантів великі проблеми: На Запоріжжі ЗСУ пошкодили міст, яким росіяни доставляли боєприпаси, - Генштаб

понеділок, 28 листопад 2022, 20:42

Сили оборони України пошкодили залізничний міст поблизу Старобогданівки Запорізької області. Окупанти використовували його для доставки озброєння та військової техніки. Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу Збройних сил України, опр...