
Українські захисники продовжують нищити російські окупаційні війська глибоко в тилу на тимчасово окупованих територіях України. Збройні сили України протягом суботи, 18 вересня, "демілітаризували" низку штабів загарбників, передають Патріоти України.
Зокрема, йдеться про два склади боєприпасів і чотири бази. Про це повідомляє Telegram-канал "Збройні сили України. Війна з окупантами".
Українські військові влучно відпрацювали по тилах ворожої армії у Херсонській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.
Унаслідок цього було знищено:

Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...