У Пентагоні озвучили свої підрахунки втрат РФ у війні проти України

У Пентагоні заявили, що РФ намагається використати у війні проти українців кадрові війська, але також є дані про строковиків, передають Патріоти України.

РФ втратила у війні проти України від 60 тисяч до 80 тисяч людей. Про це повідомляється на сайті міністерства оборони США.

Водночас не уточнено, йдеться про загиблих чи поранених. Зазначається, що до вторгнення приблизно чверть військ РФ складали призовники, інші були професійними військовими.

У Пентагоні заявили, що РФ намагається використати у війні проти українців кадрові війська, але все одно є дані про строковиків, відправлених на передову, які погано екіпіровані та погано навчені.

Як зазначив високопоставлений військовий чиновник Пентагону, співвідношення між українськими та російськими силами на півдні "набагато краще з погляду рівності та паритету, ніж воно було спочатку у східній частині поля бою". Він додав, що українці розуміють, що для наступу потрібно більше сил, ніж для оборони.

Озвучені Пентагоном втрати росіян вищі за ті, які називає Генштаб ЗСУ, проте не уточнено, йдеться про загиблих чи поранених.

Раніше заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль заявляв, що загальна кількість поранених та вбитих російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення в Україну сягає 80 тисяч солдатів.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...