У "підвішеному" стані: Зеленський потрапив на жорстку карикатуру через переговори в Парижі

У мережі висміяли мітинг "червоні лінії для Зеленського" через переговори президента України в "нормандському форматі" у Парижі. Карикатуру розмістив її автор Сергій Йолкін на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

На малюнку зображений Зеленський обмотаний червоними стрічками. Для нього нібито звучать репліки українською та російською мовами: "Стій!", "Не перетинай червону лінію!".

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.