
Російський загарбник поскаржився другу на алкоголізм у лавах окупаційної армії РФ. Він сподівається, що його підрозділ на передовій замінять "двома полками добровольців", передають Патріоти України.
Перехоплену телефонну розмову окупанта 10 травня оприлюднила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України. "У половини дах почав їхати, мало не стріляють. Брагу все шарять, всі х** забили", – сказав він.
Уся надія в загарбника – на ротацію. За чутками, його підрозділ можуть замінити "добровольцями". "Зараз телефонували, дізнавалися, ніби два полки з добровольців зібрали. Може нас міняти будуть. Щодня чутки. Може взагалі до вересня тут", – припустив військовий РФ.
Він також розповів історію свого знайомого окупанта "Серьоги", який "ледь вижив" в Україні: "Це ще перед Новим роком було, їх там накрили нах**, двоє вижили всього... З-під завалин виліз сам. Він розповідав, хохли лізуть, їх, каже, *баш, скільки лежить, вони один х** лізуть".
Увага! Відео 18+! Містить ненормативну лексику!
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...