У Польщі має бути 60 РСЗВ: Експерт розповів, як захистити Україну від нової агресії РФ

Україна думає, яким може бути документ про гарантії безпеки для України, щоб захиститися від нових хвиль агресії РФ, передають Патріоти України.

"Це може бути те, що Зеленський пропонує у своїй глобальній ініціативі United24, — зауважує у коментарі Фокусу Ігор Попов, експерт Українського інституту майбутнього. — Якщо почнеться нова агресія Росії, то за 24 години має бути важке озброєння. Якщо, умовно кажучи, для оборони нам потрібні шістдесят ракетних систем залпового вогню, то вони вже сьогодні мають стояти в польському Жешуві".

Тобто, на момент підписання договору про безпеку Україна має розуміти, яким озброєнням вона зможе скористатися. "І його вона зможе використати на свій розсуд, відправивши на фронт. При цьому ми розуміємо, що гарантій як у 5-й статті статуту НАТО нам ніхто не дасть. Але мають бути інші, такі ж ефективні. І йдеться про дуже конкретні механізми. Якщо трапиться раптом нова війна агресії РФ — Україні буде чим захищатися", — уточнює Попов.

Держдума "ратифікувала" незаконну спробу анексії чотирьох областей України

понеділок, 3 жовтень 2022, 15:41

Державна Дума проголосувала за так зване "приєднання до складу РФ" захоплених українських територій на позачерговому засіданні сьогодні, 3 жовтня. Про це повідомляють російські пропагандиські ЗМІ. "Держдума ратифікувала договір про прийняття ДНР та ЛНР...

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...