У Польщі місцева права партія організувала мітинг проти прийому мігрантів з України, але щось пішло не так

У місті Сянок, яке розташоване поряд з українським кордоном, польська права і євроскептична партія Конфедерація організувала мітинг проти прийому біженців з України в Польщі. Про це пише Notes from Poland, передають Патріоти України.

Активістка партії Кароліна Пікула організувала черговий протест проти «українізації Польщі». Однак на захід, який Пікула транслювала у прямому ефірі на YouTube, ніхто не зʼявився. Зацікавленість виявив лише один чоловік, він прийшов з нею сперечатися.

Партія Конфедерація просуває гасло «Зупинимо українізацію Польщі» та тривалий час виступає проти масової імміграції з України. Також її представники стверджують, що українці отримують ті «пільги», яких не мають поляки.

Після того як польські ЗМІ повідомили про «явку» на акцію, Пікула написала у Twitter, що «продовжуватиме невпинно виконувати свою роботу проти навмисної колонізації Польщі Україною».

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...