
У вечері у п'ятницю, 20 травня, російські війська завдали ракетного удару по Миколаєву. За словами голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма, після ракетного обстрілу у місті з'явився запах аміаку. Він запевнив, що загрози життю цивільного населення немає, передають Патріоти України.
Про це Кім розповів у відеозверненні у п'ятницю, 20 травня. "Ракети потрапили, куди потрапили. Запах аміаку – там невелике озеро. Є запах, але ДСНС повідомляє, що все гаразд. Концентрація мінімальна, тож не переживайте", - сказав очільник області.
Варто зазначити, ворожий "приліт" стався під час повітряної тривоги після 17:30, яка триває досі. Людей закликаємо не залишати укриття до закінчення тривоги. За даними Міноборони України, росіяни підготували до запуску 16 крилатих ракет "Калібр" з акваторії Чорного моря.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...