
Вночі проти 26 грудня у Феодосії було знищено десантний корабель РФ "Новочеркаськ". У Повітряних силах традиційно не уточнюють, чим саме було завдано нищівного удару, однак розкривають засоби, які є на озброєнні захисників. Ситуацію прокоментував речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
На питання, якими ракетами українці вразили корабель "Новочеркаськ", він не відповів, але нагадав, що Україна нині має далекобійні ракети Storm Shadow та SCALP.
"Інших нема. У нас є на озброєнні й SCALP і Storm Shadow. Власне французька та британська ракети, які фактично є однотипними, виробники лише різні. Тому зараз уточняти кількість і які саме були (ракети - ред.) традиційно ми не будемо, а результат ви бачите", - сказав він.
Як зазначив Ігнат, флагман Чорноморського флоту крейсер "Москва" веде весь флот "в названому вже напрямку". "Тому "вслед за русским кораблем" відправився ще й "Новочеркаськ". Ну і далі, мабуть, буде. Тому що наші Сили оборони отримують різні види озброєння, в тому числі далекобійні", - додав він. За словами речника ПС, вже скоро в Чорному морі російським кораблям нікуди буде сховатися, аби тероризувати Україну ракетами "Калібр" та іншим озброєнням.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...