У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС, передають Патріоти України.

"Занадто гучно ніколи не буває, бо ми знаємо, куди спрямовані наші harm. За кожне відняте життя, за кожен розбитий підʼїзд, знищену вулицю, вигорілі поля, розбомблене селище", - підписали ролик.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2022 року в командуванні Повітряних Сил повідомили, що українські пілоти почали успішно застосовувати високошвидкісні протирадіолокаційні ракети проти російських систем протиповітряної оборони. Максимальна дальність пуску AGM-88 становить 150 км, а мінімальна - 25.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...