У Повітряних силах показали, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по позиціях окупантів американськими ракетами (відео)

Повітряне командування "Захід" показало відео, на якому видно, як винищувач МіГ-29 відпрацьовує по ворожих позиціях ракетами HARM американського виробництва. Відео роботи українського аса опублікували на офіційній сторінці ПК "Захід" Повітряних Сил ЗС, передають Патріоти України.

"Занадто гучно ніколи не буває, бо ми знаємо, куди спрямовані наші harm. За кожне відняте життя, за кожен розбитий підʼїзд, знищену вулицю, вигорілі поля, розбомблене селище", - підписали ролик.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2022 року в командуванні Повітряних Сил повідомили, що українські пілоти почали успішно застосовувати високошвидкісні протирадіолокаційні ракети проти російських систем протиповітряної оборони. Максимальна дальність пуску AGM-88 становить 150 км, а мінімальна - 25.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...