У Повітряних силах попередили про посилення російських ударів по Україні: Що під загрозою

Російські окупанти посилять удари по критичній інфраструктурі України в осінньо-зимовий період, оскільки вони не мають помітних успіхів на фронті. Як заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, на сьогодні Росія використовує весь спектр озброєння, який їй доступний, передають Патріоти України.

"В широкому використанні крім "Шахідів" з'явилися ударні безпілотники "Ланцет" (російського виробництва з імпортними запчастинами). Їм потрібно досягнути тієї мети, яку вони собі поставили: завдавати ударів по критичній інфраструктурі (України). Мова йде не лише про енергетику. Як бачимо, ворог уже завдавав ударів і по гідротехнічній інфраструктурі. З армією (ЗСУ) ворог справитися не може - ми бачимо очевидні проблеми (росіян) на окремих ділянках фронту: проблеми з технікою, з людським ресурсом. От власне вони й хочуть в осінньо-зимовий період бити по об'єктах енергетики в першу чергу, бо від них залежить багато факторів життєдіяльності людей", - зазначив Ігнат.

За його словами, цей російський повітряний тероризм усіма доступними засобами буде продовжуватися."Зрозуміло, що і ракети, які буде отримано від Ірану (якщо це буде зроблено), вони теж застосують саме по об'єктах енергетичної інфраструктури", - переконаний Ігнат.

Крім того, як наголосив речник командування Повітряних сил, росіяни будуть продовжувати завдавати ударів по Україні і крилатими ракетами.

"Ми бачимо, що на сьогодні в акваторії Чорного моря вони повиводили кораблі, які є носіями "Калібрів". Це можна пояснювати різними факторами. Але перш за все, це те, що "Калібри" не так просто і швидко виготовляти на підприємствах військової промисловості, і треба час, щоб накопичувати ці ракети для завдання масованих ударів", - зазначив Ігнат.


Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...