
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат пояснив, чому російські війська почали використовувати повітряні кулі для розвідки, передають Патріоти України.
"Дешево і сердито. Таким чином вони нас тривожать – чому б це не використовувати? Але якщо розібратися глибше – ми бачимо статистику, скільки вже знищено БПЛА. А саме "Орлан-10", які вони часто застосовували в глибині нашої території для ведення повітряної розвідки. Ці БПЛА часто ставали цілями…Зараз вони більш ощадливо використовують БПЛА оперативно-тактичного рівня – такі як "Орлан-10", – сказав він в ефірі національного телемарафону.
Сьогодні близько 13:30 в Київській області оголосили повітряна тривогу. Натомість у Києві та сусідніх областях її не оголошували. Згодом Київська ОВА повідомила, що в області виявили повітряні цілі, працює ППО. Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону уточнив, що йдеться про повітряні кулі з "відбивачами".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...