У психлікарню Ростовської області звезли 800 поранених та 200 загиблих окупантів, - Генштаб

У психіатричній лікарні в Ростовській області Росії перебуває до 800 поранених та до 200 тіл загиблих окупантів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

"Противник продовжує зазнавати суттєвих втрат у особовому складі та техніці. За наявною інформацією, у психіатричній лікарні населеного пункту Малотокмацький Ростовської області, що частково передана в користування збройним силам Російської Федерації, перебуває до 800 поранених та до 200 тіл загиблих військовослужбовців противника", - йдеться у дописі. За даними Генштабу, станом на 5 травня українські війська ліквідували вже близько 24,9 тис. російських окупантів.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...