У Путіна бракує грошей? Співробітників "Газпрому" "добровільно-примусово" зобов’язують здавати гроші на допомогу пораненим в Україні окупантам


Через нестачу медикаментів для поранених окупантів у Росії "добровільно-примусово" збирають кошти у працівників "Газпрому", передають Патріоти України.

У розпорядженні видання опинився скріншот повідомлення у месенджері WhatsApp із чату співробітників Ленського відділу охорони ПАТ "Газпром" в Республіці Саха (Якутія).

У ньому співробітників компанії зобов'язують перерахувати 1000 рублів на допомогу військовим, пораненим під час "спеціальної військової операції", тому що в місцевих лікарнях та шпиталях "катастрофічно не вистачає медикаментів".

За словами джерела Радио Свобода, яке надіслало скріншот до редакції, у чаті перебуває близько 100 співробітників загону охорони. За його словами, подібні чати мають й інші загони.

"Раніше збір коштів був добровільним, але на постійній основі. Тепер він став добровільно-примусовим", - пояснило джерело.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...