
Через нестачу медикаментів для поранених окупантів у Росії "добровільно-примусово" збирають кошти у працівників "Газпрому", передають Патріоти України.
У розпорядженні видання опинився скріншот повідомлення у месенджері WhatsApp із чату співробітників Ленського відділу охорони ПАТ "Газпром" в Республіці Саха (Якутія).
У ньому співробітників компанії зобов'язують перерахувати 1000 рублів на допомогу військовим, пораненим під час "спеціальної військової операції", тому що в місцевих лікарнях та шпиталях "катастрофічно не вистачає медикаментів".
За словами джерела Радио Свобода, яке надіслало скріншот до редакції, у чаті перебуває близько 100 співробітників загону охорони. За його словами, подібні чати мають й інші загони.
"Раніше збір коштів був добровільним, але на постійній основі. Тепер він став добровільно-примусовим", - пояснило джерело.

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...