"У Путіна є ідея фікс": ЗМІ з'ясували, як в РФ хочуть провернути сценарій з ядерним ударом

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін не лише не відмовився від варіантів застосування ядерної зброї у війні з Україною, але й дав безпосереднє розпорядження такі варіанти готувати. Про це повідомляє Telegram-канал Генерал СВР, передають Патріоти України.

Зазначається, що активно йде підготовка одного зі сценаріїв розвитку конфлікту, коли Путін зможе реалізувати можливість застосування тактичної ядерної зброї. За даними каналу, нещодавній обстріл російськими військами ними ж окупованою Запорізької АЕС в Енергодарі - це частина реалізації цього сценарію.

"За розпорядженням командування російських Збройних сил Запорізька АЕС була замінована, зокрема замінований один з енергоблоків станції. При реалізації цього плану буде підірвана частина споруд на станції та пошкоджений енергоблок, при цьому Путін виступить, звинувативши керівництво України в ядерному тероризмі, поклавши відповідальність за вибухи на Україну і прирівняє "ядерний тероризм" до застосування ядерної зброї з боку України, давши наказ використовувати тактичну ядерну зброю як "відповідну" міру", - йдеться у повідомленні.

На каналі також зазначили, що у "Путіна є ідея фікс, яка полягає в тому, що треба повторити всі помилки, вчинені США, щоб Росію вважали великою країною, а його - великим правителем".

"Путін упевнений, що саме демонстрація безкарного застосування ядерної зброї у збройному конфлікті змусить визнати Захід його (Путіна) силу і змусить весь світ з ним рахуватися і йти на його умови", - йдеться у повідомленні.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...