У Путіна є один козир у війні: Експерт розповів, як Кремль хоче змусити світ припинити допомагати Україні

Військовий експерт Сергій Грабський вважає, що у Росії залишився єдиний козир у війні проти України. Це - застосування ядерної зброї та удари по наших ядерних об'єктах. Про це він сказав у етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України.

На думку Грабського, російський диктатор може сподіватись на те, що якщо Росія пригрозить Україні застосуванням ядерної зброї і це може змусити світ відмовитись від допомоги нашій державі.

Експерт вважає, що ядерна риторика Кремля спрямована на європейську спільноту, яка немає уявлення про те, як саме працює ядерна зброя, тоді як українці усвідомлюють, що у нас немає вибору та потрібно боротись із агресором.

"Люди просто здебільшого навіть не уявляють, що таке підготувати ядерну зброю до дії. Тому на деякі верстви суспільства, незміцнілі уми, якщо можна говорити так, ця пропаганда також впливає. І тим паче, коли вона тиражується численними повідомленнями протягом тривалого періоду, люди починають у це вірити. Московські правителі як видатні користувачі пропагандистських інструментів знають, що роблять. Тож цьому дивуватися не треба. Але треба розуміти, що вибору ми не маємо. Ми маємо все одно боротися із противником і перемагати його на полі бою", — вважає Грабський.

У сім'ї арештованого Богуслаєва знайшли елітну нерухомість на Лазурному березі, - журналістське розслідування

понеділок, 28 листопад 2022, 20:54

У сім'ї затриманого Службою безпеки України В'ячеслава Богуслаєва виявили елітну нерухомість у Франції. Так, син колишнього керівника АТ "Мотор Січ" виявився бенефіціаром французьких компаній, на які зареєстровано майно на Лазурному березі вартістю бли...

В окупантів великі проблеми: На Запоріжжі ЗСУ пошкодили міст, яким росіяни доставляли боєприпаси, - Генштаб

понеділок, 28 листопад 2022, 20:42

Сили оборони України пошкодили залізничний міст поблизу Старобогданівки Запорізької області. Окупанти використовували його для доставки озброєння та військової техніки. Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу Збройних сил України, опр...