У Путіна є один козир у війні: Експерт розповів, як Кремль хоче змусити світ припинити допомагати Україні

Військовий експерт Сергій Грабський вважає, що у Росії залишився єдиний козир у війні проти України. Це - застосування ядерної зброї та удари по наших ядерних об'єктах. Про це він сказав у етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України.

На думку Грабського, російський диктатор може сподіватись на те, що якщо Росія пригрозить Україні застосуванням ядерної зброї і це може змусити світ відмовитись від допомоги нашій державі.

Експерт вважає, що ядерна риторика Кремля спрямована на європейську спільноту, яка немає уявлення про те, як саме працює ядерна зброя, тоді як українці усвідомлюють, що у нас немає вибору та потрібно боротись із агресором.

"Люди просто здебільшого навіть не уявляють, що таке підготувати ядерну зброю до дії. Тому на деякі верстви суспільства, незміцнілі уми, якщо можна говорити так, ця пропаганда також впливає. І тим паче, коли вона тиражується численними повідомленнями протягом тривалого періоду, люди починають у це вірити. Московські правителі як видатні користувачі пропагандистських інструментів знають, що роблять. Тож цьому дивуватися не треба. Але треба розуміти, що вибору ми не маємо. Ми маємо все одно боротися із противником і перемагати його на полі бою", — вважає Грабський.

Речник Повітряних сил попередив, що атаки Росії можуть бути щодня

четвер, 1 червень 2023, 11:45

Російські окупанти почали застосовувати під час атак по Україні рекордно багато дронів-камікадзе. Наразі ворог отримує достатньо БПЛА від Ірану, щоб зробити бомбардування щоденним. Про це розповів в ефірі інформаційного телемарафону речник командування...

Окупанти ведуть свою "гру": Гуменюк розповіла, навіщо РФ влаштовує маневри ракетоносіїв у Чорному морі

четвер, 1 червень 2023, 11:28

Російські військові кораблі, у тому числі ракетоносії, здійснюють маневри в акваторії Чорного моря. Мета таких дій окупантів – створити напругу в українському суспільстві й заплутати розвідку. Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пре...