
У російської армії недостатньо особового складу і бойової техніки для захоплення Харкова або навіть Сум, не кажучи вже про форсування Дніпра із захопленням Херсона і наступом на Миколаїв та Одесу. Про це заявив військовий оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Він зазначив, що взяття невеликої за площею Авдіївки вимагало від агресора зосередження значних ресурсів:
"Для таких міст як Суми й Харків РОВ (російським окупаційним військам - ред.) необхідно зосередити на цих напрямках щонайменше 400-500 тис. тіл, із завданням хоча б оточення міста та абсолютно окремою фазою, з окремими ресурсами для міських боїв", - пояснює Коваленко.
За його підрахунками, завдання з форсування Дніпра із захопленням Херсона, Миколаєва та виходом до Одеси потребуватиме щонайменше "мільйонного угруповання". Та й то - за умови, що вдасться уникнути виснажливих міських боїв, зазначає аналітик.
На думку Коваленка, додаткових сил у такій кількості у Росії немає і, ймовірно, не буде. "Тягнути двомільйонне угруповання їхня мобсистема не здатна. Механізована компонента в такій кількості у РОВ, для виконання таких завдань наразі й зовсім недосяжна", - упевнений він.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...