
У російської армії недостатньо особового складу і бойової техніки для захоплення Харкова або навіть Сум, не кажучи вже про форсування Дніпра із захопленням Херсона і наступом на Миколаїв та Одесу. Про це заявив військовий оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Він зазначив, що взяття невеликої за площею Авдіївки вимагало від агресора зосередження значних ресурсів:
"Для таких міст як Суми й Харків РОВ (російським окупаційним військам - ред.) необхідно зосередити на цих напрямках щонайменше 400-500 тис. тіл, із завданням хоча б оточення міста та абсолютно окремою фазою, з окремими ресурсами для міських боїв", - пояснює Коваленко.
За його підрахунками, завдання з форсування Дніпра із захопленням Херсона, Миколаєва та виходом до Одеси потребуватиме щонайменше "мільйонного угруповання". Та й то - за умови, що вдасться уникнути виснажливих міських боїв, зазначає аналітик.
На думку Коваленка, додаткових сил у такій кількості у Росії немає і, ймовірно, не буде. "Тягнути двомільйонне угруповання їхня мобсистема не здатна. Механізована компонента в такій кількості у РОВ, для виконання таких завдань наразі й зовсім недосяжна", - упевнений він.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...