У Путіна піарять чергову "не имеющую аналогов в мире" суперзброю: Нову версію російського зенітного комплексу "Панцир-СМ" обіцяють викотити 2022 року

Ймовірне зображення майбутнього зенітного комплексу «Панцир-СМ-СВ»

У міноборони країни-агресора повідомили, що у поточному році буде завершена робота над новою модифікацією зенітного ракетно-гарматного комплексу для сухопутних військ. Нова модифікація зенітного комплексу має назву «Панцир-СМ-СВ», зазначають Патріоти України.

«У 2022 році в інтересах протиповітряної оборони сухопутних військ планується завершення робіт зі створення перспективних засобів озброєння «Дерівація-ППО», «Панцир-СМ-СВ», «Тайфун-ППО», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що модифікація нової версії самохідного зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-СМ-СВ» для сухопутних військ буде змонтована на гусеничному шасі.

(червень 2020). Фото: ЗМІ РФ

Комплекс заплановано озброїти двома типи зенітних керованих ракет, а сама система матиме збільшену зону ураження повітряних цілей.

«Панцирь-С1» (укр. Панцир) — російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс (ЗРГК) наземного базування.

Комплекс «Панцирь-С1» Фото з відкритих джерел

Комплекс був створений 1994 року і вперше продемонстрований на МАКС-1995. З того часу комплекс був значно модернізований, остання відома модифікація демонструвалася на МАКС-2007. 16 листопада 2012 Розпорядженням Голови Уряду РФ Д. А. Медведєва ЗРГК «Панцирь-С1» прийнятий на озброєння Російської армії.

Особливість комплексу полягає в суміщенні багатоканальної системи захоплення та супроводу цілей з ракетно-артилерійським озброєнням, що створює безперервну зону перехоплення цілі по висоті (мінімальна) від 0 м і по дальності (мінімальна) від 200 м. Досяжність по висоті 15 км, по дальності 20 км., навіть без зовнішньої підтримки.

ЗРГК «Панцир-СМ». Фото з відкритих джерел

Модернізований зенітний ракетно-гарматний комплекс ближньої дії «Панцир-СМ» встановлений на колісному шасі К-53958 «Торнадо» з колісною формулою 8х8. Автомобіль має броньовану тримісну кабіну та посилений протимінний захист.

При власній вазі 21 000 кг він здатний перевозити обладнання масою до 22 000 кг. Потужність дизельного двигуна – 450 к.с. Максимальна швидкість шосе може досягати 90 км/год.

Відпрацювала артилерія ЗСУ: Десантники з Іваново достроково закінчили "спецоперацію" в Україні

субота, 28 травень 2022, 10:43

Українським артилеристам вдалося накрити позицію ворога на Харківщині. В результаті успішного удару було ліквідовано майже 50 російських десантників, передають Патріоти України. Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що більшість із загиблих - солдати стро...

ЗСУ відтіснили окупантів на Луганщині, пошкоджено міст між Сєвєродонецьком та Лисичанськом

субота, 28 травень 2022, 10:30

У Луганській області українським захисникам вдалося відкинути окупантів на раніше зайняті позиції. Пошкоджено ще один міст між Сєвєродонецьком і Лисичанськом, але проїзд між містами зберігається, розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в Telegram, ...