
Російська влада готова принести в жертву до 3 млн осіб. Це встановила українська розвідка, сказав міністр оборони України Олексій Резніков, передає Delfi. Окупанти керуються приказкою "баби ще будуть народжувати", додав він.
"Ми не пошкодуємо ані одного, ані трьох мільйонів, тому що користуючись з тих втрат ми приєднаємо половину України з двадцятьма мільйонами й таким чином компенсуємо ці втрати", – переказав Резніков слова російських політиків.
Він прогнозує, що війна Росії з Україною може закінчитися вже цього року.
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України
. Під час ...
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...