
У Росії закінчилися ракети. Їх залишився буквально недоторканний запас, який не можна використовувати. Через це Кремль був змушений перейти на дрони з Ірану і ракети ЗРК С-300. Таку думку в ефірі FREEДОМ висловив військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти України.
"Калібри, Х-101 і Х-55 - це високоточні і дуже дорогі ракети. Швидше за все, що останнім часом росіяни вийшли на планку НЗ: вони більше не можуть використовувати їх без прямого дозволу вищого командування - для цього потрібні дуже важливі цілі. По одній з таких цілей нещодавно було завдано удару бомбардувальниками Ту-22М3 ракетами Х-22 по Західній Україні. Швидше за все, вони шукають якусь ціль і тільки тоді завдають удару ракетами", - говорить експерт.
За його словами, у Росії залишилося дуже багато ракет С-300 (перероблені ракети класу "земля – земля") - вони працюють уздовж фронту. Але, як зазначив Світан, у них максимум зона ураження до 100 км.
Разом з тим, за словами експерта, єдина заміна всім цим видам російського озброєння - дрони-камікадзе "Шахід-136", які були передані РФ іранською духовною владою (КВІР - Корпус вартових ісламської революції). "Поки це єдиний механізм, щоб перекрити втрати росіян в бою", - заявив Світан.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...