У Путіна знову не за планом: Ситуація в Херсоні показує провал Росії в Україні, - розвідка Британії

Той факт, що Росії вдалося лише нав’язати проросійське місцеве керівництво в Херсоні, підкреслює неспроможність російського вторгнення досягти своїх політичних цілей в Україні.Про це йдеться в щоденному розвідувальному огляді Міноборони Британії, передають Патріоти України.

Введена Росією "військово-цивільна адміністрація" в Херсоні заявила, що попросить Росію включити Херсонську область до складу Російської Федерації.

"Центральна частина початкового плану вторгнення Росії з високою ймовірністю включала в себе сфальсифіковані референдуми, щоб передати більшість регіонів України під довгострокову проросійську владу", - йдеться у повідомленні відомства.

У розвідці зазначають, що якщо Росія проведе референдум про вступ у Херсоні, вона "майже напевно сфальсификує результати, щоб показати явну більшість за вихід з України". "Громадяни Херсонської області, ймовірно, продовжуватимуть демонструвати свою опозицію російській окупації", - додали у відомстві.

Дивно, що тільки зараз: Прихильницю УПЦ МП звільнили з посади голови Держслужби з етнополітики

вівторок, 6 грудень 2022, 20:29

Уряд звільнив Олену Богдан з посади голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. Про це повідомив у Телеграмі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передають Патріоти України. Як відомо, Кабінет міністрів призначив...

У окупованому Донецьку загинув суддя-зрадник і так звана "депутатка ДНР" (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 20:14

У терористичній "ДНР" заявили, що загинув зрадник України Віктор Ісаєв, який обіймав посаду "судді" у так званому "військовому суді" псевдореспубліки, і так звана "депутатка народної ради" Марія Пирогова. Це нібито сталося під час обстрілу окупованого ...