У Путіна зробили заяву щодо зустрічі із Зеленським

У Кремлі очікують від нового президента готовності до прямих контактів із ватажками "республік".

Дмитро Пєсков. Фото: РБК.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив про необхідність відновити обговорення виконання Мінських домовленостей в рамках нормандського формату, передають Патріоти України.

"Після того, як в Україні з'явився новий президент, знову активно відновилося обговорення проблематики невиконаних мінських домовленостей. І звичайно, є необхідність продовжити обговорення і в нормандському форматі", - сказав Пєсков.

"Разом з тим, щоб зустріч на вищому рівні відбулася, необхідно, щоб дозріли умови, щоб було розуміння щодо готовності української сторони йти на виконання мінських домовленостей, на прямий контакт з представниками самопроголошених республік. Ця тематика обговорювалася, але конкретних спроб поки немає", - додав він. За словами Пєскова, "все це вимагає подальшого прояснення".

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...