У ПВК "Вагнер" беруть навіть хворих на ВІЛ і гепатит: Полонений окупант розкрив подробиці (відео)

У російську ПВК "Вагнер" набирають ув'язнених, які хворіють на тяжкі інфекційні захворювання, - ВІЛ та гепатит. Перед відправкою на фронт хворі окупанти також проходили медичний огляд, проте причин не допускати їх не було виявлено. Про це повідомив один із колишніх ув'язнених, який став "вегнерівцем", передають Патріоти України.

Він потрапив у полон до українських солдатів. Загарбник був поранений в руку – у нього почалася кровотеча, що за наявності ВІЛ та гепатиту дуже небезпечно для оточуючих. Бранець повідомив, що до служби він відбував термін у Челябінську, а 24 січня він прибув до "зони СВО".

На питання щодо здоров'я, російський військовослужбовець заявив, що він хворий на ВІЛ та гепатит С. Чому колишній ув'язнений потрапив до ПВК "Вагнер", він відповіді не дав.

Цікаво, що окупант потрапив до в'язниці за поширення наркотиків. При цьому керівництво ПВК "Вагнер" заявляло, що ті в'язні, які "сидять за наркотики" не можуть потрапити до них у формування. Як заявив окупант, у в'язницях велика кількість мусульман збиралася вирушати "в зону СВО". "Збиралися ті, хто не має громадянства", – заявив він.

Він підтвердив, що багато "іммігрантів із середньої Азії" – таджики та узбеки йдуть воювати, щоб отримати громадянство. Бранець заявив, що він пішов служити, щоб вийти з в'язниці раніше за визначений термін – йому залишилося сидіти 10 років.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...