У рабстві Путіна та його новоявленої маріонетки: Мігранти розповідають, як їх б'ють білоруські солдати та змушують іти до Польщі

Сирійський мігрант Юсеф Аталлах боявся, що помре в лісі на кордоні з Польщею, залишившись без їжі та води на морозі, не в змозі дихати через ніс після того, як його побив білоруський солдат.

Тепер, перебуваючи у безпеці, у Центрі для мігрантів у польському Білостоку, Аталлах каже, що був одним із багатьох, хто опинився у пастці на кордоні після того, як польські прикордонники виштовхали його назад до Білорусі. Він був заблокований між кордонами Польщі та Білорусі, між білоруськими силовиками та польськими прикордонниками, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Ми сказали білоруським солдатам, що хочемо повернутися до Мінська, не хочемо продовжувати поїздку. Вони сказали, що не дадуть нам повернутися до столиці Білорусі. Наказали далі намагатися потрапити до Польщі", - каже чоловік.

Мігрант з Афганістану, який відмовився називати ім'я, також розповів про досвід застрягання між Білоруссю та Польщею, коли не міг повернути назад, і єдиним виходом було намагатися знову перетнути польський кордон за допомогою білоруських спецслужб.

"Білоруські солдати змушують і допомагають мігрантам перетнути кордон", - каже він, додавши, що солдати сказали йому, що це наказ від держави.

Афганець, який утік зі своєї батьківщини після приходу до влади талібів у серпні, описав, як щоночі білоруські військові приходили, забирали групу з 30-40 мігрантів із таборів і штовхали їх до кордону.

Лавров зізнався, що росіяни продовжать обстрілювати Україну

неділя, 27 квітень 2025, 20:20

Росія продовжить атакувати об’єкти, які використовують українські військові. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю, показаному на американському телеканалі CBS 27 квітня, передають Патріоти України. «Ми продовжуватимемо...

Мали певну мету: Китайці висадилися на спірний риф поблизу Філіппін (відео)

неділя, 27 квітень 2025, 19:44

Китайська берегова охорона (CCG) висадилась на спірному рифі Сенді-Кей, який Китай називає Тесянь Цзяо, поблизу узбережжя Філіппін. Пекін стверджує, що метою висадки була "інспекція" та збір "доказів незаконної діяльності". Про це першою повідомила кит...