У Раду подали законопроект про пенсії для жителів ОРДЛО: Подробиці документу

Для пенсіонерів скасовується обов'язкова реєстрація як ВПО.

Дмитро Лубинець. Фото: Слово і діло.

В українському парламенті зареєстрували законопроект 2083-д - він повинен врегулювати виплату пенсій особам, які проживають на окупованих територіях, як і заявляв недавно радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. Про це повідомляє портал Верховної Ради, передають Патріоти України.

«Ситуація, коли більше половини зареєстрованих на непідконтрольних територіях пенсіонерів не можуть отримати чесно зароблену пенсію - ненормальна. А факти численних смертей літніх людей на пунктах пропуску - жахають і обурюють! Потрібні негайні зміни! І тому разом з колегами став автором законопроекту 2083-д, який покликаний відновити конституційне право українських громадян на пенсійне забезпечення», - стверджує голова Комітету Верховної Ради України з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубинець.
Він заявив, що в законопроекті 2083-д передбачений ряд новацій для людей, які проживають на окупованих територіях. Так, вони зможуть докупити стаж без застосування санкцій, а також розраховувати на пенсію у разі втрати документів. Крім того, пенсіонерам скасовується обов'язкова реєстрація пенсіонерів як ВПО. Заборгованості по пенсіях будуть виплачуватися без терміну давності, тоді як зараз діє трирічний ліміт.
«В результаті ми повернемося до практики всіх цивілізованих країн, де громадян не дискримінують тільки тому, що вони потрапили в епіцентр конфлікту і стали його жертвами», - вважає Лубинець.

З архіву ПУ. За порівняння з "Гадєю": Звіробій у прямому ефірі обматюкала "льотчицю" Савченко

п’ятниця, 26 лютий 2021, 4:00

"Бл*ть. Причому я до цієї ху*ні. Не бесіте мене... давайте нормальне питання. Яке у неї діло? Підірвати Верховну Раду?" – заявила Звіробій.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...