
Українські військові нанесли вогневе ураження по російським загарбникам на Харківському напрямку і потіснили їх. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 17:00 в понеділок, 13 травня.
Вказано, що обстановка по усій лінії фронту контролюється Силами оборони. Наші війська відновлюють позиції та на окремих ділянках мають тактичні успіхи.
"На Харківському напрямку станом на 17:00 тривають бої. Кількість бойових зіткнень збільшилася до 12. Наші підрозділи нанесли вогневе ураження по противнику, потіснили його та проводять заходи зачистки на північній околиці населеного пункту Вовчанськ", – йдеться у повідомленні.
Також розпочалось бойове зіткнення в районі населеного пункту Стариця.
Загальні втрати росіян становлять 106 осіб, 25 одиниць озброєння та військової техніки.
Тим часом на Лиманському напрямку кількість бойових зіткнень збільшилася до 7, на Сіверському напрямку – до 14, на Краматорському напрямку – до 31, на Покровському напрямку – до 31.
Кримський міст, який Росія вважає одним із головних символів окупації українського півострова після 2014 року, залишається важливою стратегічною та політичною ціллю для Кремля. Водночас дії Сил оборони України демонструють, що жоден об’єкт на тимчасово...
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...