У разі "негативних кроків": У Зеленського розповіли, від чого залежить рішення про розпуск Ради

Новообраний президент збирається приймати рішення, з огляду на дії парламенту.

Дмитро Разумков. Фото: соцмережі.

Рішення новообраного президента України Володимира Зеленського розпускати чи не розпускати Верховну Раду залежатиме від того, «що буде робити парламент». Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявив його політичний радник Дмитро Разумков, передають Патріоти України.

«Якщо ми говоримо про розпуск парламенту, то тут питання в тому, що буде робити парламент», - зазначив радник. Прикладом негативного кроку з боку депутатів Разумков назвав законопроект про президента, який на засіданні 22 квітня закликала ухвалити віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

За словами радника, такий закон суттєво обмежив би владу Зеленського й не дав йому виконати обіцянки, дані виборцям. «Окремі народні депутати, представники керівництва парламенту говорили про те, що можна спробувати ухвалити цей закон, який фактично не лише обмежував права та обов'язки президента, але й певною мірою порушував Конституцію. Адже багато з цих функцій, які хотіли спростити ймовірним законом, вони належать до конституційних повноважень президента - і в такий спосіб відбувалася ліквідація інституту президентства, переходили ледь не до парламентської республіки», - сказав Разумков.

Хіти тижня. Оприлюднено перехоплені переговори: Гаазький трибунал щодо знищення МН17 виявив причетність "голови" Криму Аксьонова до злочинів "гібридів" Путіна (аудіо)

субота, 8 серпень 2020, 11:00

Міжнародна слідча група в рамках розслідування катастрофи рейса МН17 на Донбасі оприлюднила переговори, в яких фігурує підконтрольний Росії так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов. Згідно з цими даними, в липні 2014 року, коли українські військові зві...

Хіти тижня. Скрепні традиції: День ВДВ у Москві завершився масовим мордобоєм з гвардійцями Путіна

субота, 8 серпень 2020, 10:00

"У Парку Горького для чогось побилися господарі свята десантники з охоронявшими їх росгвардійцями. Хто переміг і чим все закінчилося, поки не зрозуміло", - йдеться в повідомленні. На відео видно, що поліцейські з кийками намагалися зупинити бійку, але ...